pondělí 4. června 2018

Lovkyně snů-Procitnutí - Lisa McMann

Lovkyně snů - ProcitnutíAutor: Lisa McMann 
Nakladatelství: Fragment
Počet stran: 215
Žánr: Fantasy
ISBN: 978-80-253-1286-5
Anotace: 


Ahoj,
jmenuji se Janie. Jsem normální sedmnáctiletá holka, až na to, že se od svých osmi let nekontrolovatelně propadám do snů ostatním lidem. Už mě to nebaví. Zvlášť pokud ten, komu se zdají, někam padá, ocitá se na veřejnosti nahý nebo sní o svých erotických tužbách. Nemůžu se ani nikomu svěřit - neuvěřili by mi a mysleli by si, jsem blázen. A tak žiju se svou schopností jako s nechtěným prokletím, které neumím ovládnout.
Nedávno jsem se propadla do hrozné noční můry. Ještě teď mi z toho tuhne krev v žilách. Poprvé jsem nebyla v něčí zvrácené duši jen pozorovatelem, ale i účastníkem...Kniha byla čtivá. Příběh je mi velmi sympatický stejně tak i hlavní hrdinka. Opravdu se mi líbila myšlenka "lézt" někomu do snů. Jediné co bych knize vytkla je autorčin styl psaní - krátké věty - bylo to jako když si děláte poznámky k nějakému projektu. Ale po chvíli si na to dalo zvyknout a brát to jako přirozenou věc.
Knihu hodnotím: ⭐⭐⭐⭐⭐. Na 100% se můžete těšit na další dva díly. Knihu vřele doporučuji všem milovníkům fantasy.


Jaký je váš názor na tuto knihu? Četl jste někdo i jiné díla od této autorky? Určitě mi dejte vědět do komentáře :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Chlapec na dřevěné bedně - Leon Leyson

Chlapec na dřevěné bedně  Autor: Leon Leyson Nakladatelství: Fortuna Libre Počet stran: 240 Žánr: Válečný román ISBN: 978...