pondělí 11. června 2018

Jak začíná láska - Meg Cabotová

Jak začíná láska


Autor knihy: Meg Cabotová 
Nakladatelství: BB/art
Počet stran: 335
Žánr: Román
ISBN: 978-80-7461-050-9

 Anotace:


Melissa Fullerová, redaktorka společenské rubriky v časopise New York Yournal, žije poměrně poklidným životem do té doby, než je její sousedka doma přepadena a v kómatu převezena do nemocnice. V bytě této starší dámy zůstává doga a dvě kočky, jichž se Melissa ujme. Po čase se jí konečně podaří vystopovat sousedčina synovce Maxe, jehož požádá o pomoc. Tento známý módní fotograf a playboy má  však jiné plány než se starat o tetina zvířata, a tak místo sebe pošle kamaráda, který mu ještě ze studií dluží službičku. Situace se ovšem komplikuje, když se do sebe Melissa s domnělým Maxem zamilují.


Máme zde další skvělou oddechovou letní četbu. Na tuto knihu jsem se těšila především z toho důvodu, že mi vyhovuje autorčin styl psaní ( psaní v e-mailech). Od knihy jsem očekávala, že bude čtivá z lehoučkou zápletkou a také to jsem od této knihy dostala.

Hrdinka je mi od začátku sympatická a jsem ráda, že to pro ni dopadlo tak jak to dopadlo (nechci spoilerovat). Maxe jsem neměla ráda už od začátku ale tak to prostě spisovatelka podle mě chtěla :D

 Tuto knihu rozhodně hodnotím: ⭐⭐⭐⭐⭐.


Recenzi na jiné knihy od stejné autorky si můžete přečíst zde:

Jak neztratit lásku


A jaký je Váš názor? Četl jste někdo toto, nebo jiné dílo? Určitě mi dejte vědět do komentáře :)2 komentáře:

  1. Tuhle jsem také četla a je to jedna z perfektních knih na léto! Dá se přečíst na jedno sezení a nelze se u ní nudit. Souhlasím, že zápletka je jednoduchá, ale sedlo mi to suprově. I mně byla hrdinka sympatická a i forma byla nesmírně zajímavá a jen přidala na čtivosti. Ráda bych si ji přečetla znovu, protože je opravdu zábavná!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Souhlasím s tebou :) Vždy když si chci přečíst nějaké dílo na odlehčení tak "sáhnu" na knihu od této autorky :)

      Vymazat

Chlapec na dřevěné bedně - Leon Leyson

Chlapec na dřevěné bedně  Autor: Leon Leyson Nakladatelství: Fortuna Libre Počet stran: 240 Žánr: Válečný román ISBN: 978...