pondělí 18. června 2018

Hranice nevinnosti - Abbi Glinesová

Hranice nevinnosti

Autor: Abbi Glinesová
Nakladatelství: Yoli
Počet stran: 256
Žánr: Román
ISBN: 978-80-87543-41-2


Anotace:


Poslední věc, o kterou by Blaire Wynnsová stála, je nastěhovat se k nové rodině svého otce v Rosemary Beach na Floridě. On je ale jediný člověk, kterého po smrti matky může žádat o pomoc. Když dorazí do přímořského letoviska v otlučeném pick-upu a s pistolí pod sedačkou, je jí jasné, že sem jako dívka z malé alabamské farmy nikdy nezapadne. Ještě víc ji zklame, když zjistí, že její otec odjel do Paříže a zbyl tu na ni jen pomalu cizí kluk, Rush Finlay, a jeho bujaré večírky. Rush je cynický a povýšený syn známe rockové hvězdy. Je sice rozmazlený, ale taky nádherný...
Dozví se Blaire, co před ní Rush skrývá dřív, než jejich vztah zajde příliš daleko?

Na tuto knihu už jsem četla tolik negativity, že jsem přemýšlela jestli si jí mám opravdu přečíst. Ale zase na druhou stranu v poslední době se mi stalo, že knihy co ostatní odsuzují tak mě opravdu baví.

No a ani tato kniha nebyla výjimkou. Jasně kniha má jednoduchý děj a dala by se říct že je to kliše ale co by jste od letního čtení chtěly? Přesně takovéhle typy knih mám na léto nejraději.

Oba hlavní postavy čili Blaire a Rush se mi líbili už od začátku. Líbilo se mi jak je autorka charakterizovala a ačkoli si nedokážu představit tyto dvě postavy ve skutečném světě, tak v knižním světě jsem jim fandila už od začátku.
Knihu hodnotím: ⭐⭐⭐⭐⭐.

P.S. Nikdy se neřiďte úplně podle všech recenzí co vidíte. Každému se prostě líbí něco jiného - tak to prostě je a vždycky bude :)

A jaký je Váš názor na tuto knihu? Určitě mi napište do komentářů :) 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Dárek - Cecelia Ahernová

Dárek Autor: Cecelia Ahernová Nakladatelství: BB/Art Počet stran: 251 Žánr: Román ISBN: 978-80-7381-626-1 Anotace:...