čtvrtek 31. května 2018

Shrnutí - Květen

Ahoj všichni,

dneska je 31. května a tímto článkem, bych chtěla vytvořit pravidelnou rubliku na téma: Shrnutí za měsíc. Takže dnes bych se s vámi chtěla podělit o své shrnutí za měsíc Květen. Za tento měsíc jsem přečetla 3 knihy. Přečetla jsem: Dlouhé stíny od Barbory Hrůzové, Krátký druhý život Bree Tannerové a dívka, která chtěla zachránit knížky od Klause Hagerupa.


Všechny knihy, které jsem tento měsíc četla, dostali hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐, proto je pro mně těžké říct, která se mi líbila víc. Každá měla něco do sebe.

1 knihu, kterou jsem přečetla je:


Dlouhé stíny od Babory Hrůzové
Kniha se četla velmi dobře. Nečekala jsem, že mě ten příběh zaujme ale opak se stal skutečností. Jen mám takové divné pocity z konce. Nevím, zda bych se zachovala stejně jako hlavní hrdinka. Kniha mě bavila od začátku až do konce.  Myslím si, že kniha určitě obohatí každého, kdo má doma domácího mazlíčka. To jak autorka popsala veterinářské prostředí a vůbec práci veterináře je prostě ohromné. Celou recenzi si můžete přečíst zde.

2. knihou je :

Krátký druhý život Bree Tannerové

Bree získá mezi novorozenci nečekaného spojence a přítele v Diegovi, který se stejně jako ona snaží zjistit něco víc o jejich stvořitelce. Jakmile si oba uvědomí, že novorození jsou jen figurky v partii větší, než si vůbec dokázali představit, musí se Bree a Diego rozhodnout, na kterou stranu se postaví a komu budou věřit. Ale když je všechno, co víš o upírech, založeno na lži, jak poznáš pravdu? Celou recenzi si můžete přečíst zde

a 3. poslední knihou je:


Dívka, která chtěla zachránit knížky
Moc krásný jednoduchý, čtivý, smutný a zároveň šťastný příběh. Pohádky dětem čtou rodiče ( aspoň doufám, že stále ještě někomu jejich rodiče) nejčastěji, když jdeme spát, a myslím si, že tato knížka dostane vaše děti do knihovny aby si mohly nějakou tu knihu vypůjčit, jinak se jim stane to co se stalo některým knihám v tomto příběhu. 
Celou recenzi si můžete přečíst zdeA toto jsou mé přečtené knihy, za tento měsíc. Vím, že jich není moc, příští měsíc jich snad bude víc. Ale jsem ráda za každou přečtenou knihu, takže i když 3 knihy nejsou moc tak pro mě je to úspěch.

A jaké knihy jste tento měsíc přečetli vy? A jaká je vaše nejoblíbenější? Rozhodně dejte vědět do komentáře, aspoň budu mít nějakou inspiraci :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Chlapec na dřevěné bedně - Leon Leyson

Chlapec na dřevěné bedně  Autor: Leon Leyson Nakladatelství: Fortuna Libre Počet stran: 240 Žánr: Válečný román ISBN: 978...