pátek 18. května 2018

Krátký druhý život Bree Tannerové - Stephenie Meyerová

Krátký druhý život Bree Tannerové 
Autor knihy: Stephenie Meyerová
Nakladatelství: Egmont
Počet stran: 190
Žánr: Fantasy novela
ISBN: 978-80-252-1533-3

Anotace:


Dívala jsem se, jak se jeho tělo mění. Shrbil se a jednou rukou se přidržoval okraje střechy. Celá ta podivná přátelská atmosféra zmizela a on se stal lovcem. Poznala jsem to a přišlo mi to uklidňující, protože tomuhle jsem rozuměla.Vypnula jsem mozek. Nadešel čas lovu. Zhluboka jsem se nadechla a nasála přitom do sebe vůni krve lidí pod námi. Nebyli to jediní lidé v okolí, ale byli nejblíž. Koho jdeš lovit, je první rozhodnutí, které musíš udělat, ještě než ucítíš svou oběť. Už bylo pozdě něco měnit.

V další neodolatelné kombinaci nebezpečí, tajemství a romantiky rozehrává Stephanie Meyerová strhující příběh Bree Tannerové, členky armády novorozených, kteří se připravují k útoku na Bellu Swanovou a Cullenovy a na nevyhnutelný střet, jenž přinese tragické vyvrcholení.


Bree Tannerová si život, který žila předtím, než získala dokonalé smysly, nadlidské reflexy, ohromnou sílu a neodolatelnou touhu po krvi, sotva pamatuje. Zato ví, že život, který žije s ostatními novorozenými upíry, má několik jistot a několik pravidel: hlídej si záda, nepřitahuj na sebe pozornost a hlavně to stihni domů do úsvitu, jinak zemřeš.

Bree získá mezi novorozenci nečekaného spojence a přítele v Diegovi, který se stejně jako ona snaží zjistit něco víc o jejich stvořitelce. Jakmile si oba uvědomí, že novorození jsou jen figurky v partii větší, než si vůbec dokázali představit, musí se Bree a Diego rozhodnout, na kterou stranu se postaví a komu budou věřit. Ale když je všechno, co víš o upírech, založeno na lži, jak poznáš pravdu?
Novela je super jak v tom, že zde máme další upíří příběh , tak i vtom, že  nám autorka přiblížila novorozené upíry, které byly v knihách spíš jen tak na okraj a tímto příběhem nám je senzačně popsala.


 Příběh byl plynulý a čtivý, vřele doporučuji. A proto hodnotím: ⭐⭐⭐⭐⭐.

A Jaký je Váš názor na tuto knihu ? Určitě mi napište do komentáře :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Chlapec na dřevěné bedně - Leon Leyson

Chlapec na dřevěné bedně  Autor: Leon Leyson Nakladatelství: Fortuna Libre Počet stran: 240 Žánr: Válečný román ISBN: 978...