pondělí 19. března 2018

Rychleji mluvit nedokážu - Lauren Graham

Rychleji mluvit nedokážu

Autor knihy: Lauren Graham
Nakladatelství: Omega
Počet stran: 207
Žánr: Autobiografie
ISBN: 978-80-7390-698-6
Anotace:


V této knize se herečka Lauren pokusila na chvíli zastavit a ohlédnout se zpět za svým životem. Podělí se s v vámi o úsměvné zážitky ze svého dětství, dospívání a přiblíží své herecké začátky až po dobu, kdy si pouštěla trailer k seriálu Famálie a ptala se sebe "Jak jsi to vlastně dokázala?" Otevřeně mluví o tom, jak je složité žít v Hollywoodu single ("kdekdo se o mě bál, protože jsem byla sama tak dlouho"), o nabídce dublovat zadek i o zkušenosti coby porotce v projektu Runway.
V pasáži "Jaké ti bylo, část první" se autorka vrací k maratonu zvanému Gilmorova děvčata a popisuje svou roli "rychle mluvící" Lorelai Gilmorové. Esej "Jaké to bylo, část druhá" odhaluje, jak se cítila, když se k této postavě po devíti letech vrátila a co to pro ni znamenalo.

Ale o Lauren Graham se dozvíte i další věci: třeba to, že se jednou snažila stát vegankou nebo že tříhodinové líčení před udílením cen nebylo rozhodně jejím šálkem kávy.

Kniha je doplněna osobními fotografiemi a výňatky z deníky, který si psala při nedávném natáčením pokračování Gilmorových děvčat.


Na knihu jsem se opravdu moc těšila, a musím říct, že mě nezklamala. O herečce\autorce jsem se dozvěděla spoustu zajímavých věcí a rozhodně to pro mne nebylo nudné čtení. Knihu hodnotím ⭐⭐⭐⭐⭐.

A jaké byly Vaše pocity z této knihy? Líbila či nelíbila? Určitě dejte vědět do komentáře :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Chlapec na dřevěné bedně - Leon Leyson

Chlapec na dřevěné bedně  Autor: Leon Leyson Nakladatelství: Fortuna Libre Počet stran: 240 Žánr: Válečný román ISBN: 978...