pondělí 1. ledna 2018

Jak neztratit lásku - Meg Cabotová

Jak neztratit lásku 


Auror knihy: Meg Cabotová
Nakladatelství: BB/Art
Počet stran: 348
Žánr: E- mailový román
ISBN: 978-80-7461-237-4
Anotace:


Seznamte se s Kate Mackenziovou, která:

-pracuje pro SVINUŠ (zkratka pro Svinskou uzurpátorskou šéfovou, jinak také známou pod jménem Amy Jenkinsová, ředitelkou personálního odboru v New Your Journal),
-spí na gauči u kamarádky, protože se její přítel, se kterým chodila deset let, nechce vázat,
-nemůže po celém New Yorku najít pořádnou garsonku, kterou by si mohla dovolit,
-myslí si, že už to horší být nemůže.

Ale může, protože,
-SVINUŠ ji donutí, aby vyhodila nejoblíbenější pracovnici v jídelně pro seniorské zaměstnance magazínu,
-tato pracovnice Kate zažaluje,
-Kate musí vypovídat před Mitchellem Hertzogem, potomkem jedné z nejbohatších právnických rodin na Manhattanu, který ztělesňuje všechno to, co Kate nesnáší ... ale zároveň má moc milý úsměv a fantastické tělo.

To poslední, co by člověk hledal v právním sporu - a Kate to rozhodně nečeká -, je láska. Ale přesně takové věci se občas stávají. Když už se ale ta láska jednou objevila, zdá se, že se najdou i tací, kteří jí příliš nepřejí. Takže to nejdůležitější je, přijít na to ... Jak neztratit lásku. 


No a co víc říct k tomuto dílu. Anotace všechno shrnula.

Příběh je velmi jednoduchý. Někdo si může říct, že knížku, která má 348 stránek číst nebude, protože je to prostě moc stránek. Ale právě, že je to psaný skrze E- maily tak děj krásně plyne a knížku máte za chvíli přečtenou.

Takový styl knihy jsem četla prvně, a ze začátku mi lehce vadilo, pořád číst kdo komu co napsal, ale později jsem si na to zvykla. Knihu hodnotím ⭐⭐⭐⭐⭐.

Meg Cabotová

Narodila se v Bloomingtonu ve státě Indiana. Vyzbrojena diplomem v oboru výtvarného umění z Indiana Univerzity se přestěhovala do New Yorku, aby se mohla vrhnout na dráhu profesionální ilustrátorky. Když tento plán ztroskotal, našla si práci jako zástupkyně vedoucí koleje pro studenty bakalářského programu v rámci New York University a o víkendech (a kdykoli se její šéf zrovna nedíval) se věnovala psaní. Zatím napsala přes 30 románů pro mládež i pro dospělé, k nejznámějším u nás patří knihy ze série Princezniny deníky, Hrdinkou snadno a rychle, Mediátor a romány z řady s Heather Wellsovou Velikost L, Velikost XL? a Na velikosti nezáleží a Lizzie Nicholsovou Úspěšná smolařka.

A jaký je Váš názor na knihu? Četl jste někdo jiné dílo od této autorky? Dejte mi vědět do komenáře :-) 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Dívka, která chtěla zachránit knížky - Klaus Hagerup a Lisa Aisato

Dívka, která chtěla zachránit knížky Autor knihy: Klaus Hagerup a Lisa Aisato Nakladatelství: Omega Počet stran: 64 Žánr: Pohádka...