neděle 18. března 2018

Hrej hráčem - Emma Hart

Hrej Hráčem 


Autor díla: Emma Hart
Nakladtelství: GALATEA, s.r.o.
Počet stran: 246
Žánr: Román
ISBN: 978-80-87910-01-6


Anotace:


Jaký je plán hry? Maddie v tom má jasno: Arogantní a egoistický playboy Braden z kalifornské univerzity představuje pro ni vše, co se já na klucích hnusí. Připomíná jí totiž jejího bratra, který dokáže myslet jen na sebe a ničí životy všem v okolí. Maddie spolu s kamarádkami vymyslí plán, jak tomu namachrovanému Brandenovi za všechna příkoří udělit lekci. Hlavní aktérkou pláni je právě Maddie, která má za úkol do měsíce Bradena svést, omotat si ho kolem prstu a pak ho surově odkopnout.

Operace Hrej hráčem může začít. žádná ze zasvěcených holek ovšem nemá zdání, že podobný plán má i Braden se svými přáteli. A jakou hru hraje on? Plán je přimět tu paličatou a nedostupnou "královnu univerzity", aby se do něj zamilovala, svést ji, a pak ji srazit na kolena.

Ani jeden z obou aktérů netuší, že život může změnit pravidla hry... Možná oba zjistí, že nejde člověka soudit podle prvního dojmu....


Kniha byla čtivá a pro mě byla super oddychovou četbou. Pokud si od knihy nebudete nic moc slibovat, a chcete se nějak odreagovat tak tuto knihu doporučuji. Nenadchne ale ani neurazí. Rozhodně se chystám dočíst celou sérii, takže se určitě můžete těšit na další díly.

Knihu hodnotím ⭐⭐⭐⭐.


A jaký je Váš názor na tuto knihu? Četl jste ji už někdo?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Chlapec na dřevěné bedně - Leon Leyson

Chlapec na dřevěné bedně  Autor: Leon Leyson Nakladatelství: Fortuna Libre Počet stran: 240 Žánr: Válečný román ISBN: 978...